ASSIDUUS (z łac. wytrwały) to firma świadcząca usługi doradcze, której priorytetem jest zapewnienie Klientom kompleksowej architektury finansowej umożliwiającej stabilny wzrost na lata.

Grupa ASSIDUUS zatrudnia zespół ekspertów z wieloletnim doświadczeniem, oferujących wsparcie we wszystkich istotnych filarach niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania przedsiębiorstw.

Asystent w Dziale Księgowości

Warszawa

Od idealnego kandydata oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego - ekonomicznego
  • Doświadczenia w dziale księgowości - min. 5 lat
  • Znajomości programu Comarch ERP Opitma
  • Dobrej znajomości MS Office (MS Excel)
  • Znajomości przepisów podatkowych dotyczących podatku VAT, CIT oraz PIT
  • Samodzielności w działaniu, kreatywności, komunikatywności i zaangażowania

Zakres obowiązków:

  • Wystawianie faktur, ponagleń zapłaty, not księgowych, potwierdzeń sald
  • Kontrola stanu należności i zobowiązań
  • Wprowadzanie dokumentów do obiegu dokumentów
  • Rozliczanie wyciągów bankowych
  • Księgowanie operacji
  • Przygotowanie raportów sprzedaży, raportów płynności
  • Inne prace asystenckie zlecone przez przełożonego

Co oferujemy:

  • Atrakcyjne, konkurencyjne wynagrodzenie w intensywnie rozwijającej się firmie
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Narzędzia niezbędne do realizacji powierzonych zadań
  • Witaminy w postaci świeżych owoców
  • Dogodną lokalizację biura (Mokotów)

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV klikając w poniższy przycisk:

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Assiduus Consulting Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r”. Informujemy, że Twoje dane mogą być przekazywane innym spółkom z grupy kapitałowej Assiduus.

Pełna klauzula informacyjna znajduje się pod adresem: https://www.assiduus.pl/polityka-prywatnosci/

Warszawa

Assiduus Consulting Sp. z o.o.