Asystent/tka z językiem niemieckim
Poznań
4-26-50493

Dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów zainteresowanych pracą na stanowisku Asystent/tka z językiem niemieckim.

Miejsce pracy: Poznań

Zakres obowiązków:

- Organizacja spotkań biznesowych

- Sporządzanie dokumentacji w języku niemieckim

- Koordynowanie kalendarza spotkań

- Współpraca z innymi asystentami

Wymagania:

- Biegła znajomość języka niemieckiego (min. C1)

- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2)

- Komunikatywność

- Bardzo dobra organizacja pracy

Oferujemy:

- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

- Prywatna opieka medyczna

- Atrakcyjny pakiet benefitów

- Możliwość rozwoju

- Szkolenia, kompleksowe wdrożenie

- Międzynarodowe środowisko

- Nowoczesne biuro w centrum Poznania

Jeżeli ta oferta wzbudziła Państwa zainteresowanie, prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym w tytule maila.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/obsluga-klienta/

Poznań

Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o.