Biuro Projektów Budownictwa Komunikacyjnego TRAKT Sp. z o.o. sp. k. świadczy usługi projektowania i nadzoru budowlanego w zakresie obiektów komunikacyjnych.

Obecnie do siedziby w Katowicach poszukujemy osoby na stanowisko:

ASYSTENT PROJEKTANTA LUB PROJEKTANT BRANŻY DROGOWEJ

Katowice

Obowiązki

  • udział w projektowaniu dróg,

  • udział w nadzorach autorskich i inwestorskich.

Wymagania

  • doświadczenie zawodowe w projektowaniu dróg,

  • ukończone studia wyższe kierunkowe,

  • umiejętność obsługi komputera (Ms Office, AutoCAD - konieczne, Civil 3D - konieczne)

  • na stanowisko projektanta wymagane uprawnienia do projektowania w specjalności drogowej,

  • umiejętność pracy zespołowej,

  • rzetelność, samodzielność, systematyczność, odpowiedzialność

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • premie motywacyjne zależne od wyników pracy Kandydata,

  • komfortowe warunki pracy,

  • udział w ambitnych zadaniach projektowych dających szerokie możliwości rozwoju zawodowego.

W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. 2016 r. poz. 922).