Praca Asystent Pielęgniarki Niemcy

Dodano: wczoraj
Umowa o pracę
Pełny etat
13 - 18 € / godzinę
subscribe
Powiadom mnie o podobnej ofercie

Jesteśmy polskim biurem pośrednictwa pracy o numerze certyfikatu: 23793, które od ponad 20 lat pomaga pracownikom z Polski znaleźć zatrudnienie za granicami naszego kraju. Dzięki indywidualnemu podejściu do kandydatów oraz osobistego zaangażowania, nasz zespół może dokładnie spełniać wymagania pracowników i pracodawców. Nasze doświadczenie i liczba zrealizowanych projektów gwarantują jakość świadczonych usług.

Dla naszych Klientów w Niemczech poszukujemy osób chętnych podjąć pracę na stanowisku:

Asystent Pielęgniarki Niemcy

Monachium

Obowiązki

Pomoc i opieka nad osobami starszymi w Domu Opieki.

Wymagania

- Doświadczenie na stanowisku
- Znajomość języka niemieckiego B1 - warunek konieczny
- Prawo jazdy kat B i własny środek lokomocji
- Dostępność na terenie całych Niemiec

Oferujemy

- Wynagrodzenie godzinowe w wysokości od 13,00 Euro do 18 Euro netto
- Wypłacany bonus powitalny w wysokości 500 Euro netto
- Zapewnione zakwaterowanie ( pokój 1-os.) opłacony przez pracodawcę
- Płatny urlop wypoczynkowy
- Ubezpieczenie zdrowotne
- Opieka polskiego koordynatora

Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji procesu rekrutacji przez firmę Glasco Sp. z o.o. (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. O ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133, poz. 883).
Monachium
GLASCO Sp. z o. o.