AP VECTOR (KRAZ 11459) – Nowoczesna i prężnie rozwijająca się agencja zatrudnienia działająca na rynku polskim i europejskim. Świadczymy usługi rekrutacyjne dla firm z sektora produkcji, usług i budownictwa. Pomagamy rozwinąć skrzydła najlepszym specjalistom rekomendując ich umiejętności i doświadczenie rzetelnym firmom.

Aktualnie dla firmy produkcyjnej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Asystent/ka Sekretariatu, 2400 zł netto/mies.

Poznań
ASE/1010/218/NN

Obowiązki

  • obsługa poczty przychodzącej i wychodzącej
  • rejestracja dokumentów w CRM
  • obsługa firmowej poczty elektronicznej
  • przyjmowanie klientów, serwowanie poczęstunków
  • opieka nad salkami konferencyjnymi i grafikami spotkań
  • odpowiedzialność za zaopatrzenie biura w niezbędne materiały
  • dbałość o estetyczny wygląd biura

Wymagania

  • bardzo dobra znajomość MS Office
  • wysoka kultura osobista
  • dobra organizacja pracy własnej
  • komunikatywność
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • realizację poprzez wykonywaną pracę
  • pracę w miłej atmosferze
  • smaczne kanapki! :)

Osoby wysyłające swoje CV, prosimy o zawarcie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 10.05.2018 roku o Ochronie Danych Osobowych)

Zapoznaj się z naszą klauzulą RODO: http://www.apvector.pl/rodo.htm

Poznań

AP Vector Sp. z o.o. Sp. K.