Jako Kadry Serwis Sp. z o.o. działamy na rynku świadcząc na najwyższym poziomie usługi dla sektora małych i średnich przedsiębiorstw w zakresie wynajmu pracowników tymczasowych, rekrutacji i selekcji pracowników oraz doradztwa personalnego.

Aktualnie, dla firmy produkcyjnej z branży cukierniczej z długoletnią historią na rynku, zatrudniającej ponad 400 osób, poszukujemy Kandydata/Kandydatki na stanowisko:
Asystent/ka Produkcji
Numer ref.: ACM/11/2017
Miejsce pracy: Szczecin

Asystent/ka produkcji
Szczecin
ACM/11/2017

Obowiązki
- Ewidencja czasu pracowników oraz sporządzanie kart pracy,
- Pomoc w zakresie planowania produkcji w firmie,
- Rejestrowanie zamówień przekazanych przez Dział Sprzedaży.

Wymagania
- Dobra znajomość programu MS Excel,
- Komunikatywna znajomość języka angielskiego,
- Min. rok doświadczenia w pracy jako asystent produkcji.

Oferujemy
- Pracę stabilną (zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę) w renomowanej firmie,
- Atrakcyjne wynagrodzenie,
- Możliwość rozwoju zawodowego.

W razie pytań prosimy o kontakt pod numerem telefonu 531-641-084. Zainteresowane osoby proszę o przesłanie CV na adres Aplikuj wraz z numerem ref. ACM/11/2017 r.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli:
„Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych przesyłanych w aplikacjach, jest firma Kadry Serwis Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie przy ulicy Teofila Firlika 29. Dane osobowe są przetwarzane, archiwizowane oraz wykorzystywane w późniejszych w procesach rekrutacyjnych oraz w celu wykonywanie prac prowadzonych wyłącznie przez w/w firmę. Przesłane dane osobowe mogą zostać udostępnione podmiotom upoważnionym oraz współpracującym (potencjalnym pracodawcom).”

Nie jest to oferta pracy tymczasowej.
11779 – numer wpisu Agencji

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.
11779 – numer wpisu do rejestru Agencji Zatrudnienia.

Iwona

Śledzicie aktualne oferty pracy? Znajdziecie je na stronie internetowej firmy pod adresem : http://kadryserwis.pl/oferty-pracy/ Zamierzacie aplikować? Jakie pytania macie na temat współpracy z KADRY SERWIS? Zostaw komentarz-postaramy się pomóc.

Bolek

Pracuje za ich pośrednictwem w Łozienicy jest wszystko pozytywnie bardzo miła obsługa.Płacą zawsze na czas.

Jan kowalski

Niepowazna agencja pracy. Wysyłając CV na konkrata ofertę oddzwaniaja i proponują mi zupełnie cos innego niż applikowalem , a później po uświadomieniu ich błędu dalej wciskając ofertę na która nie aplikowalem a na końcu panienka strzela Focha i nie dają mi danych do pracodawcy na którego ofertę aplikowalem ! Jeszcze każą mi się tłumaczyć dlaczego nie chce , jakąś paranoja to chyba ja decyduje co mi odpowiada a co nie .