Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca Asystent/ka Działu Finansowego

ikona Łódź
ikona Dodano: wczoraj
ikona Umowa o pracę
ikona Pełny etat
ikona Stacjonarna

PTM Polska sp. a o.o. z siedzibą w Łodzi, zajmująca się dystrybucją, serwisem przyczep i naczep ciężarowych oraz produkcją systemów automatycznego załadunku pojazdów poszukuje pracownika na stanowisko:

Asystent/ka Działu Finansowego
Łódź

Opis stanowiska:

  • Obsługa bieżących spraw administracyjno-biurowych;
  • Dbałość o prawidłowy obieg oraz archiwizację dokumentacji związanej z kosztami;
  • Prowadzenie kluczowej korespondencji wewnętrznej i zewnętrznej;
  • Przygotowywanie dokumentacji i informacji na potrzeby Zarządu;
  • Wsparcie kontaktów z brokerami ubezpieczeniowymi współpracującymi ze spółką;
  • Wsparcie kontaktów ze współpracującymi kancelariami prawnymi i podatkowymi;
  • Wsparcie kontaktów z bankami i leasingami;
  • Obsługa systemu ERP w zakresie finansów spółki i kontroli kosztów;
  •  Wsparcie kontaktów z firmami współpracującymi ze spółką w zakresie spraw środowiskowych;
  • Wsparcie kontaktów Zarządu ze wszystkimi działami spółki, szczególnie z działem
  • finansowo- księgowym, handlowym i produkcyjnym;
  • Wykonywanie bieżących zadań zleconych przez Zarząd.

Wymagania:

·         Bardzo dobra znajomość j. angielskiego lub niemieckiego;
·         Wykształcenie wyższe (preferowane prawo, administracja lub finanse);
·         Umiejętność obsługi pakietu Office;
·         Doskonałe zdolności organizacyjne i umiejętność samodzielnej pracy;
·         Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i komunikacja;
·         Dokładność i zaangażowanie w wykonywane zadania;
·         Pro-aktywność w rozwiązywaniu problemów;
·         Doświadczenie na podobnym stanowisku;
·         Czynne prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Umowa o pracę na pełny etat;
  • Atrakcyjny system wynagrodzenia;
  • Szkolenie branżowe;
  • Nowoczesne metody i narzędzia pracy;
  • Firmowy system lunchowy;
  • Ubezpieczenie na życie;
  • Programy motywacyjne PTM Ekonomia, Innowacje, Efektywność.

Klauzula informacyjna więcej
ikonaŁódź
PTM Polska