SN STRUKTON jest firmą budowlaną z wieloletnim doświadczeniem i ugruntowaną pozycją na rynkach Unii Europejskiej. Realizujemy wymagające projekty z zakresu budownictwa kubaturowego, przemysłowego oraz cywilnego w technologiach tradycyjnych, prefabrykowanych oraz modułowych.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej działalności poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Asystent/ka ds. Kadrowych
Gdynia

Obowiązki

  • Przygotowywanie dokumentów związanych z nawiązaniem, przebiegiem i ustaniem stosunku pracy, pracowników oraz dokumentów związanych z zatrudnieniem osób na podstawie umów cywilnoprawnych,
  • Kontrola ważności dokumentów i uprawnień pracowników niezbędnych do wykonywania pracy
  • Wsparcie w procesach rekrutacji nowych pracowników,
  • Bieżące wsparcie Kadr
  • Organizowanie spotkań Kadr, konferencji oraz spotkań firmowych
  • Współpraca z wewnętrznymi działami firmy oraz dostawcami zewnętrznymi
  • Znajomość zasad przetwarzania danych osobowych RODO
  • Dbałość o prawidłowy obieg korespondencji oraz dokumentacji biurowej

Wymagania

  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego
  • Bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office - Word, Excel, Power Point
  • Umiejętności organizacyjnych
  • Umiejętności interpersonalnych oraz dyskrecji
  • Otwartości i samodzielności
  • Prawa jazdy kategorii B

Oferujemy

  • Pracę w prężnie rozwijającej się firmie
  • Możliwość rozwoju na międzynarodowym rynku pracy
  • Możliwość współpracy z zagranicznymi doradcami
  • Dobre warunki pracy
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej,
  • Możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem się informacjami administratora o przetwarzaniu danych oraz z prawami jakie przysługują mi na mocy powyższego Rozporządzenia."

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: 'Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.).'

Gdynia

JOBS.PL S.A.