Firma Capital Work, wpisana do rejestru agencji zatrudnienia pod nr 8510, wspierająca zatrudnienie Osób Niepełnosprawnych prowadzi aktualnie rekrutację na stanowisko:

Asystent działu HR z orzeczeniem
Miejsce pracy:  Warszawa, Śródmieście

Warszawa

Obowiązki

  • pomoc przy prowadzeniu dokumentacji kadrowej,
  • wsparcie w procesach rekrutacyjnych,
  • prace biurowe i recepcyjne (poczta, centrala telefoniczna, zamówienia).

Wymagania

  • aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności,
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera (Word, Excel na poziomie zaawansowanym),
  • gotowość do wyjazdów służbowych,
  • wysoki poziom umiejętności interpersonalnych,
  • wielozadaniowość, kreatywność,
  • zdolność do samodzielnej organizacji pracy własnej,
  • umiejętności szybkiego reagowania na zmienne warunki pracy.

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,pracę w niewielkim, dynamicznym zespole,
  • atrakcyjny system premiowy,
  • możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju w branży HR.

Prosimy o przesłanie CV (max 2 strony, mile widziane zdjęcie) oraz o zamieszczenie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych ( Dz. U. z 2002 r. NR 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami)". Uprzejmie prosimy o informację w CV na temat orzeczenia o stopniu niepełnosprawności.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Patrycja

Widzę, że pomimo braku aktualnych wpisów na forum, poprzednicy w bardzo pozytywny sposób opisywali pracę w Capital Work Sp. z o.o. Czy obecnie w firmie panuje rekrutacja? Osoby nie posiadające doświadczenia mają szansę ? Dajcie znać, tym bardziej, teraz gdzie dużo młodych osób przyjeżdża do Warszawy w poszukiwaniu pracy.

Justyna

Pracuje w tej firmie od dwóch lat i powiem ,że jest całkiem przyzwoicie. Co prawda wypłata zawsze mogłaby być większa ale i tak nie jest źle. Zadowolona jestem jak szybko można załatwić niektóre sprawy wystarczy,że zadzwonię do biura i pomoc udzielana jest szybko. Większość z was nie powinna płakać z powodu niskich zarobków bo jakby nie Capital Work to prawdopodobnie nie pracowalibyście nigdzie.

Justyna