Praca Asystent ds. logistyki

Dodano: 29.09.2021

Twój zakres obowiązków

  • Organizacja dostaw do klientów
  • Monitorowanie oraz rozliczanie transportów
  • Kontakt z kierowcami
  • Przygotowywanie kompletu dokumentacji związanych z trasą (wysyłka towaru do klienta)
  • Wprowadzanie danych w rejestrze transportowym
  • Prace administracyjne związane z administracją logistyki
  • W ramach wykonywanych obowiązków kandydat będzie ściśle współpracował z działem handlowym, magazynami wysyłkowymi oraz działem zakupów.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie
  • Umiejętność obsługi komputera i pakietu MS Office
  • Dokładność, zaangażowanie i samodyscyplina w pracy
  • Komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Znajomość topografii Polski
  • Analityczne myślenie
  • Szybkość i zdecydowanie w podejmowaniu decyzji

Mile widziane

  • Doświadczenie/ wykształcenie lub wiedza z zakresu TLS

To oferujemy

  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Korzystne warunki finansowe
  • Przyjazną atmosferę
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Szkolenia językowe

Benefity

  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • kawa / herbata
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku

STAPPERT Polska Sp. z o.o.

Stappert Polska, międzynarodowa spółka specjalizująca się w dystrybucji stali specjalistycznych w Europie.

Informujemy, że administratorem danych jest STAPPERT Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Gliwice, ul. Antonio Gaudiego 18 (dalej jako "administrator"). Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji procesu rekrutacji. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu zakończenia postępowania rekrutacyjnego i przez okres możliwości dochodzenia ewentualnych roszczeń. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może zostać wycofana w dowolnym momencie.