Asystent/Asystentka w Dziale Projektowym – także osoby bez doświadczenia
Poznań

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. - numer certyfikatu KRAZ 7254. Wspieramy procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Obecnie dla naszego Klienta z branży poligraficznej i reklamowej poszukujemy Kandydatów na stanowisko: asystent w dziale projektowym

Czy tego szukasz?

Obsługa programów Corel Draw i Illustrator nie stanowią dla Ciebie problemu? Lubisz zabawę grafiką i chcesz się rozwijać w tym kierunku? Chcesz pracować w branży poligraficznej i zdobyć pierwsze doświadczenie?

Jeśli tak to mamy pracę dla Ciebie!

Zapewniamy wynagrodzenie - do 3200 zł brutto miesięcznie. Umowę zlecenie na 3 miesiące z możliwością przejścia po tym okresie na umowę o pracę. Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 6-14 i 14-22.

Kogo szukamy?

Szukamy osoby, która potrafi obsługiwać programy graficzne i chce się rozwijać. Nie wymagamy doświadczenia!

Jakie będą Twoje zadania?

Do Twoich obowiązków będzie należało opracowanie projektów graficznych, które będą wdrażane do produkcji.

Poznań

Agencja zatrudnienia KS Service sp. z o. o.