Agencja Pracy Vector (KRAZ 11459) to firma z wieloletnim stażem na polskim i zagranicznym rynku pracy. Poprzez lata swej działalności nawiązaliśmy wiele kontaktów z firmami o różnym profilu branżowym, dzięki czemu możemy zaoferować naszym kandydatom oferty dostosowane do ich indywidualnych potrzeb. Osobom, które korzystają z naszych usług pomagamy znaleźć zatrudnienie w  firmach rozpoznawalnych i sprawdzonych.

Aktualnie dla naszego Klienta, wiodącego producenta mebli oraz wyposażenia dla biur, magazynów i przemysłu, szukamy osoby na stanowisko:

Area Sales Manager

Kraśnik

Obowiązki

  • Kompleksowe doradztwo techniczne w zakresie oferowanych produktów
  • Pozyskiwanie nowych partnerów handlowych i współpraca z obecnymi
  • Realizacja założonego planu sprzedaży w podległym regionie: woj. opolskie, śląskie, małopolskie, świętokrzyskie, podkarpackie, lubelskie
  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy
  • Raportowanie wyników

Wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży B2B min. 2 lata
  • Umiejętność prowadzenia negocjacji handlowych
  • Znajomość technik sprzedaży
  • Dyspozycyjność i gotowość do odbywania częstych wyjazdów służbowych
  • Samodyscyplina i bardzo dobra organizacja pracy
  • Prawo jazdy kat. B
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + prowizja uzależniona od sprzedaży
  • Pracę w systemie home office oraz w terenie
  • Telefon, komputer, samochód służbowy do użytku prywatnego
  • Umowę o pracę
  • Pakiet benefitów: karta Multisport, fundusz urlopowy, premie świąteczne
  • Pełne wdrożenie i zagraniczne szkolenia produktowe

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pośrednictwem portalu lub na adres mailowy.

Kraśnik

AP Vector Sp. z o.o. Sp. K.