Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca AR Accountant with Italian

ikona Dodano: 30.05.2022
ikona Umowa o pracę Umowa o dzieło Umowa zlecenie Kontrakt B2B Inny
ikona Pełny etat Część etatu Staż/praktyki Dodatkowa

Dla naszego Klienta - renomowanej krakowskiej Spółki - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

AR Accountant with Italian
Kraków

Obowiązki

  • Wsparcie procesów księgowych (należności),
  • Księgowanie not korygujących,
  • Udział w migracji procesów księgowych i tworzeniu nowego zespołu księgowego,
  • Generowanie upomnień o zapłatę i wysyłanie ich do klientów,
  • Wystawianie faktur i dokumentów korygujących,
  • Korespondencja z klientami i innymi działami księgowymi w firmie,
  • Przygotowywanie analiz i raportów,
  • Praca w SAP i innych systemach.

Wymagania

  • Posiadasz min. 3 - 4 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku i/lub dobrze orientujesz się w
  • obszarze należności księgowych,
  • Wyróżnia Cię znajomość zagadnień dotyczących egzekwowania płatności,
  • Możesz pochwalić się znajomością języka włoskiego na poziomie min.B2,
  • Doskonale rozumiesz specyfikę pracy w organizacji międzynarodowej (język angielski zdecydowanie może Ci się przydać),
  • Dobrze poruszasz się w systemie SAP oraz Excelu,
  • Posiadasz umysł analityczny i zwracasz uwagę na szczegóły,
  • Cechuje Cię inicjowanie nowych rozwiązań oraz budowanie pozytywnych relacji z klientem.

Oferujemy

  • Elastyczne godziny pracy,
  • Stabilne zatrudnienie oraz pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, możliwość wyboru benefitów i inne),
  • Komfortowe warunki pracy: biuro w dobrej lokalizacji (Bonarka), pokój relaksu, świeże owoce, różne wydarzenia integracyjne i przyjazna atmosfera,
  • Udział w ciekawych projektach w międzynarodowym środowisku.

ikonaKraków
Easy Energy Sp. z o.o.