BPO NETWORK Sp. z.o.o.

Nie tylko poszukujemy na rzecz Pracodawcy kandydatów do pracy, przede wszystkim dbamy o pełne zadowolenie obu stron procesu rekrutacji.
Stawiamy sobie za cel to, aby potencjalny pracownik był w pełni usatysfakcjonowany z oferowanej pracy natomiast Pracodawca pozyskał najlepszego pracownika.

Poszukujemy pracownika na stanowisko:

Agent nieruchomości

Warszawa

Obowiązki

  • Pozyskiwanie ofert na wyłączność,
  • Kompleksowa obsługa klienta w zakresie obrotu nieruchomościami,
  • Budowanie i utrzymywanie własnej bazy danych,
  • Sprawdzanie stanu faktycznego i prawnego nieruchomości,
  • Prezentacja nieruchomości,
  • Negocjacje, pomoc w załatwianiu formalności itp.

Wymagania

  • Pozytywne nastawienie do życia,
  • Entuzjazm,
  • Profesjonalizm i bardzo wysoka kultura osobista,
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej i samodzielność,
  • Ambicja, zdolność negocjacji,
  • Gotowość do podwyższania własnych kwalifikacji,
  • Obsługa komputera (własny laptop),
  • Prawo jazdy (własny samochód),
  • Dyspozycyjność,
  • Własna działalność gospodarcza,
  • Mile widziane: doświadczenie w branży lub w handlu, sprzedaży, marketingu, znajomość języka angielskiego lub innego.

Oferujemy

  • Działalność w ramach międzynarodowej sieci agencji nieruchomości – numer 1 na świecie,
  • Zaawansowane, wielostopniowe szkolenia specjalistyczne, włącznie ze szkoleniem wstępnym dla każdego nowego agenta; największa na świecie baza szkoleń on-line;

  • Lokalne i międzynarodowe zjazdy/konferencje,
  • Dostęp do najnowocześniejszych technologii wspierających profesjonalną sprzedaż,
  • Globalny system MLS, system międzynarodowych poleceń klientów,
  • Atrakcyjna ścieżka kariery – wielu obecnych franczyzobiorców rozpoczynało współpracę z siecią jako agent nieruchomości.

Nasza strona: www.bponetwork.pl

FB: BPO Network Sp zoo

Infolinia w sprawie ofert pracy:
Paweł Płaczkiewicz

+48517770018

ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W REKRUTACJI NA TO STANOWISKO PROSIMY O WYPEŁNIENIE FORMULARZA APLIKUJ

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Klikając w przycisk „Wyślij” zgadzasz się na przetwarzanie przez BPO NETWORK sp. z o.o z siedzibą w Warszawie przy ul. Drawskiej 29a/86a Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
BPO NETWORK sp. z o.o z siedzibą w Warszawie przy ul. Drawskiej 29a/86a

Warszawa

BPO NETWORK Sp. z o.o.