Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca ADMINISTRATOR SIECI TELEINFORMATYCZNYCH

ikona Lubin
ikona Dodano: 03.08.2022
ikona Umowa o pracę
ikona Pełny etat
ikona Stacjonarna
ikona 4000 - 6000 zł / miesiąc

Ornet Sieci Spółka z o.o. z siedzibą w Lubinie

Stabilna firma zajmująca się od 18 lat usługami informatycznymi, w tym budową i serwisem sieci teleinformatycznych światłowodowych i radiowych oraz monitoringowych, operator świadczący usługi dostępu do Internetu na terenie województw dolnośląskiego i lubuskiego zatrudni na terenie Lubina:
ADMINISTRATORA SIECI TELEINFORMATYCZNYCH

CHARAKTERYSTYKA STANOWISKA
ADMINISTRATOR SIECI TELEINFORMATYCZNYCH to osoba, której praca polega na: administrowaniu siecią teleinformatyczną, konfiguracji urządzeń i sieci, utrzymaniu bezpieczeństwa sieci teleinformatycznych oraz sieci monitoringowych.

ADMINISTRATOR SIECI TELEINFORMATYCZNYCH
Lubin

Podstawowe obowiązki:

·         zarządzanie rozległą siecią teleinformatyczną jako administrator
·         lokalizacja i usuwanie usterek i awarii w sieci
·         instalacje, konfiguracje, utrzymanie systemów BSD/Linux
·         instalacje, konfiguracje, utrzymanie poczty elektronicznej
·         analizowanie logów systemowych
·         upgrade software i firmware
·         udział w opracowywaniu koncepcji i projektów w zakresie sieci IT w technologiach kablowych i radiowych
·         zarządzanie sieciami monitoringu
- współpraca z klientami wewnętrznymi i zewnętrznymi, dostawcami i podwykonawcami

Wymagania

Osoba na tym stanowisku powinna posiadać wykształcenie wyższe, informatyczne lub teleinformatyczne. Powinna posiadać umiejętność dobrej organizacji pracy własnej oraz umiejętność współpracy z zespołem. Istotna jest znajomość zagadnień z zakresu sieci i systemów informatycznych, samodzielność i kreatywność, ponadto:
  • Znajomość protokołu TCP/IP
  • Znajomość działania oraz konfiguracji routingu statycznego
  • Dobra znajomość zagadnień:
- konfiguracja switchy, routerów - znajomość systemów Linux/Unix, BSD, RouterOS
- umiejętność diagnozowania i rozwiązywania problemów w sieciach LAN/WLAN
- znajomość systemów WiFi
- znajomość systemów monitoringu (mile widziana)
- znajomość konfiguracji filtrów: IPTables, ipfw (będzie dodatkowym atutem)
  • umiejętność pisania skryptów na RouterOS oraz AirOs
  • nastawienie na wysoką efektywność i rozwój
  • zaangażowanie w wykonywane zadania i proaktywność
  • zadaniowe podejście do obowiązków
  • mile widziane uprawnienia SEP E1
  • dyspozycyjność
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

Ciekawą pracę, możliwość rozwoju zawodowego, udział w nowych ciekawych projektach, wynagrodzenie odpowiednie do osiąganych wyników, możliwość dalszego rozwoju w firmie, szkolenia.

ZAROBKI
Zarobki są uzależnione od posiadanego wykształcenia i doświadczenia kandydata. Wynagrodzenie podstawowe tego pracownika kształtuje się od 4,0 tys. zł – 6,0 tys. zł brutto i wyżej + premia uznaniowa zależna od zaangażowania i osiąganych wyników.

Wśród innych dodatków są, m.in.: samochód do użytku służbowego, laptop, telefon komórkowy, szkolenia branżowe.

WARUNKI PRACY
Administrator Sieci Teleinformatycznych pracuje zarówno w pomieszczeniach biurowych oraz w terenie objętym siecią usług dostępu do Internetu i realizowanych projektów dla klientów zewnętrznych. Praca odbywa się w godzinach od 8,00 do 16,00. W sytuacjach awaryjnych może się zdarzyć praca także w innych godzinach (sytuacje takie występują niezwykle sporadycznie).

Prosimy o przesyłanie aplikacji (list motywacyjny oraz CV) na adres:
Ornet Sieci Sp. z o.o

59-300 Lubin

ul. Odrodzenia 11
tel. (76) 845-20-03
lub e-mail: Aplikuj
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

W temacie maila prosimy o zapis: „kandyduję na stanowisko Administratora Sieci Teleinformatycznych”.

Klauzula informacyjna więcej
ikonaLubin
OrNet Sp. z o.o.