Praca Administrator IT / Wdrożeniowiec – MES

Dodano: 19.09.2021
Umowa o pracę
Pełny etat
subscribe
Powiadom mnie o podobnej ofercie

Zapraszamy do udziału w rekrutacji!

Administrator IT / Wdrożeniowiec – MES
Poznań

Obowiązki

  • wdrożenia systemów IT klasy MES, CMMS, APS
  • administracja sieci wewnętrznej
  • administracja i przygotowanie infrastruktury IT
  • realizacje oraz administrowanie projektów MES
    • realizacja prac wdrożeniowych i administracyjnych systemów u klientów
    • instalacja i konfiguracja systemów IT
    • ustawienia sieciowe, testy komunikacyjne, testy aplikacji
    • praca we współpracy z zespołem Developerskim;
  • opieka nad produktami Raion MES / Basic MES/ Work Manager:
    • ciągłe rozwijanie produktu poprzez utrzymywanie backlogu systemu DevOPS
  • praca na tym stanowisku wiąże się również z wyjazdami do klientów

Wymagania

  •  doświadczenie przy wdrożeniach systemów IT
  •  wykształcenie wyższe techniczne
  •  znajomość zagadnień programowania
  •  wysoka motywacja do pracy, systematyczność i konsekwencja w działaniu
Dodatkowe atuty

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość zagadnienia systemów klasy MES
  • znajomość branży – systemy MES / SCADA, automatyka przemysłowa
  • znajomość Azure DevOps (TFS) oraz zagadnień związanych z CI i CD
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • prawo jazdy kat.B

Oferujemy

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w młodym i dynamicznym zespole
  • stabilne zatrudnienie
  • możliwość pracy przy realizacji zaawansowanych projektów oraz kontakt z najnowocześniejszą techniką i technologiami
  • pakiet opieki medycznej,
  • darmowe śniadania i owoce,
  • elastyczny czas pracy,
  • przyjazna atmosfera.

Poznań
Raion Automatyka Mateusz Bąk