Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca Account Manager

ikona Warszawa
ikona Dodano: 08.08.2022
ikona Umowa o pracę Kontrakt B2B
ikona Pełny etat
ikona Hybrydowa

Account Manager poszukiwany!
Nie zatrzymujemy się i stale rozwijamy zespół
Dołącz do naszego dynamicznie rozwijającego się działu sprzedaży!

Kilka słów o nas:
Jesteśmy doświadczonym zespołem specjalistów, działających już ponad 10 lat na rynku w branży  IT. Naszą firmę tworzą ludzie z pasją i doświadczeniem.
Oferujemy kompleksowe wsparcie informatyczne dla naszych Klientów, zarówno od strony handlowej jak i technicznej. Posiadamy grupę wyspecjalizowanych inżynierów, którzy realizują usługi w zakresie projektów informatycznych, programistycznych oraz wdrożeniowych.

Account Manager
Warszawa

Jakie będą Twoje obowiązki?

·      Aktywna sprzedaż usług i produktów IT,
·      Budowanie długofalowych relacji biznesowych,
·      Przygotowywanie ofert handlowych, prezentacji oraz umów,
·      Negocjowanie warunków współpracy,
·      Osiąganie wyznaczonych planów sprzedażowych,
·      Kompleksowe prowadzenie projektów,
·      Świadczenie wysokiej jakości usług na rzecz Klientów firmy.

Czego od Ciebie oczekujemy?

·      Doświadczenia zawodowego w sprzedaży B2B,
·      Mile widziane doświadczenie w branży IT,
·      Wykształcenia wyższego (lub w trakcie nauki),
·      Umiejętności poszukiwania nowych obszarów konkurencyjności,
·      Silnej orientacji na rozwój zawodowy,
·      Entuzjastycznego podejścia i otwartości w kontaktach z Klientami,
·      Zaangażowania w pracę i kreatywnego podejścia do zadań,
·      Umiejętności wyznaczania priorytetów i dobrej organizacji czasu pracy,
·      Prawa jazdy kat. B,
·      Znajomości języka angielskiego.

Co oferujemy?

·      Stabilne zatrudnienie w stale rozwijającym się zespole,
·      Samodzielne i odpowiedzialne stanowisko pracy,
·      Szkolenia branżowe i produktowe,
·      Atrakcyjne wynagrodzenie,
·      Nowoczesne narzędzia do pracy,
·      Prywatna opiekę zdrowotną,
·      Lekcje angielskiego
·      Świetną lokalizację biura (tuż przy stacji metra Rondo Daszyńskiego),
·      Przyjazną atmosferę.????

Klauzula informacyjna więcej
ikonaWarszawa
Geotechnology IT Group Sp. z o.o.