Praca Account Executive z orzeczeniem o niepełnosprawności

Dodano: dzisiaj
Umowa o pracę
Pełny etat
Praca zdalna
Rekrutacja zdalna

BPO NETWORK Sp. z o.o.
Poszukujemy na rzecz Pracodawcy kandydatów do pracy, dbając o pełne zadowolenie obu stron procesu rekrutacji.
Naszym celem jest, by potencjalny pracownik był w pełni usatysfakcjonowany z oferowanej pracy a jego Pracodawca znalazł najlepszego pracownika.

Poszukujemy pracownika na stanowisko:

Account Executive z orzeczeniem o niepełnosprawności
Lublin

Obowiązki
·        Samodzielne prowadzenie klientów
·        Przygotowywanie i realizowanie strategii komunikacji dla obecnych i przyszłych klientów we współpracy z zespołem agencji
·        Utrzymanie wysokiego poziomu relacji z klientami i dziennikarzami
·        Opracowywanie materiałów prasowych
·        Praca przy bardzo różnorodnych projektach (w tym organizacja eventów medialnych, współpraca ze środowiskiem show-biznesu)

Wymagania
·        Mile widziane aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności
·        Doświadczenie zawodowe w PR min. 2 lata (najchętniej w pracy w agencji PR)
·        Znajomość języka angielskiego
·        Mile widziana znajomość social mediów
·        Odpowiedzialność za powierzone działania, dokładność i skrupulatność
·        Ukierunkowanie na realizację celów
·        Umiejętność planowania i zarządzania czasem
·        Dostęp do Internetu
·        Własny komputer

Oferujemy
·        Umowę o pracę (wynagrodzenie + system premii)
·        Prace w centrum Warszawy (przy pl. Unii Lubelskiej)
·        Możliwość pracy zdalnej lub hybrydowej
·        Szanse zdobycia doświadczenia w różnych branżach
·        Możliwość rozwoju zawodowego
·        Prace z młodym zespołem i w sympatycznej atmosferze
·        Wszystkie ulgi dla osób niepełnosprawnych

Kontakt w sprawie ofert pracy:

Ilona

798 951 967

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami

ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W REKRUTACJI NA TO STANOWISKO, PROSIMY O WYPEŁNIENIE FORMULARZA

Klikając w przycisk „Wyślij” zgadzasz się na przetwarzanie przez BPO Network sp. z o.o z siedzibą w Warszawie przy ul. Bitwy Warszawskiej 1920 R. 7A. Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.