Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca 6 stolarzy meblowych bez niemieckiego– Würzburg, Niemcy

ikona Dodano: 16.05.2022

Opis stanowiska pracy

Ardna Sp. z o.o. wpisana do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 10768

Poszukuje osób do pracy w Niemczech na stanowisku:

Stolarz

Miejsce pracy: Würzburg

Data rozpoczęcia: 17.05.2022

Pracodawca oferuje:

• Zatrudnienie: umowa o pracę na warunkach niemieckich

• Stawka godzinowa 12,00€

• 48 euro diety dziennie

• Zorganizowane zakwaterowanie

• Opieka polskojęzycznego koordynatora przez cały okres zatrudnienia

Wymagania

• Doświadczenie przy produkcji mebli

• Mile widziane auto

Prezentacja firmy

Ardna Sp. z o.o. zarejestrowana w Rejestrze Agencji zatrudnienia pod num... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja: 10/05/2022 Wymiar etatu: Pełny etat Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony Liczba wakatów: 6
Min. doświadczenie: 1 rok Min. wykształcenie: Bez wykształcenia Wynagrodzenie 13 000PLN - 15 000PLN / Monthly (Brutto) Branża / kategoria: Praca Inne, Praca Praca na produkcji, Praca Rzemiosło / Rzemiosło artystyczne

Klauzula informacyjna więcej
6 stolarzy meblowych bez niemieckiego– Würzburg, Niemcy
ikonaWürzburg
Ardna Sp. z o.o.