Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca Робота на пакуванні для жінок і чоловіків.

Dodano: przedwczoraj
Umowa zlecenie
Pełny etat

Робота на пакуванні для жінок і чоловіків.
Gądki

Obowiązki
Обязанности: стоячая, лёгкая работа. Упаковка, переупаковка товаров  ( алкоголь, косметические средаства )

Wymagania
Bio, wiza.

Oferujemy
Место работы: okolicy Poznania - Gądki
Ставка: 13.78 злотых нетто в час на руки;
 Рабочие дни: режим работы: 5  дней работы  по 10 -  12 часов
Возможна работа в выходные

Жильё:  комнаты (2-4 человек)
 Оплаты:
- квартира  -  250 зл. в месяц.
-150 злотых - одноразовая оплата за приготовление и оборудование места проживания, которую снимаем с последней зарплаты.
+48 508 945 355
+48 510 982 664
+48 500 313 276

W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych dokumentach w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i organizowanymi w przyszłości, zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE."

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).