Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca Сбор грибов, обслуживание продукции

Dodano: dzisiaj
Umowa zlecenie
Pełny etat
3000 - 5500 zł / miesiąc
subscribe
Powiadom mnie o podobnej ofercie

В связи со стремительным развитием компания GM-TRADE объявляет о наборе сотрудников по сбору грибов и сервисной продукции

Сбор грибов, обслуживание продукции
Modrze

Обязанности

сбор грибов/  уборка, укладка отсеков, мойка отсека после сбора /мойка мат / уборка и дезинфекция зала

Требования

мужчины и женщины до 55 лет
остаток визы не менее 3 месяцев (+ желательно полная биометрия)

предлагаем

- ЗП от 3000 Зл работа на акорде
- для лучших сотрудников после минимум отработанного месяца, возможность работать в Нидерландах
- приглашение под вакансию
- прохождение карантина во время работы
- официальное трудоустройство
- бесплатное проживание (оплата только за свет и воду)
- в номерах от 2 до 4 человек
тел.+48600636800

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GM-TRADE w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.
Modrze
GM-Trade Sp. z o.o.