Praca WYCHOWAWCA W SPECJALNYM OŚRODKU WYCHOWAWCZYM

Puławy
Dodano: 04.11.2021
Umowa o pracę
Pełny etat
2949 zł / miesiąc

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: dr. Mieczysława Kowalskiego 3P, 24-100 Puławy, powiat: puławski, woj: lubelskie

Zakres obowiązków: zajęcia specjalistyczne, organizowanie wolnego czasu, odrabianie lekcji z dziećmi

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 2 949 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 08.11.2021

Wymagania konieczne

Zawody: Wychowawca w placówkach oświatowych, wsparcia dziennego, wychowawczych i opiekuńczych oraz instytucjach pieczy zastępczej

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: wykształcenie wyższe (pedagogika specjalna lub oligofrenopedagogika, autyzm, zespł aspergera), uprawnienia pedagogiczne,mile widziane doświadczenie zawodowe, wynagrodzenie od 29049 zł brutto (w zależności od st. awansu), praca od godziny 14

Pracodawca

Nazwa: SPECJALNY OŚRODEK WYCHOWAWCZY IM. SIOSTRY KLARY STASZCZAK OSB

Adres: dr. Mieczysława Kowalskiego 3P, 24-100 Puławy, powiat: puławski, woj: lubelskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Puławach

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Cv

WYCHOWAWCA W SPECJALNYM OŚRODKU WYCHOWAWCZYM
Puławy
SPECJALNY OŚRODEK WYCHOWAWCZY IM. SIOSTRY KLARY STASZCZAK OSB