Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Erazma z Zakroczymia 15, 03-185 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków: - dbanie o czystość i estetyczny wygląd pomieszczeń, korytarzy, schodów ze swojego poziomu (sale szkolne, korytarz, łazienki) - właściwa współpraca z dyrekcją szkoły, kierownikiem administracyjnym, nauczycielami i innymi pracownikami szkoły - wykonywanie innych zleconych prac przez Dyrektora i Kierownika administracyjnego wynikających z organizacji szkoły

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 2 335 PLN

Opis wynagrodzenia: + 20% premii regulaminowej + wysługa lat Wynagrodzenie nie mniejsze niż 2800 zł brutto

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 01.09.2021

Data zakończenia: 31.08.2022

Wymagania konieczne

Zawody: Woźny (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 6)

Wykształcenie: podstawowe

Pozostałe wymagania

Staż pracy ogółem: lata: 0, miesiące: 6

Inne wymagania: Wymagania: wykształcenie podstawowe, 6 miesięcy doświadczenia zawodowego. Obowiązki: - dbanie o czystość i estetyczny wygląd pomieszczeń, korytarzy, schodów ze swojego poziomu (sale szkolne, korytarz, łazienki) - właściwa współpraca z dyrekcją szkoły, kierownikiem administracyjnym, nauczycielami i innymi pracownikami szkoły - wykonywanie innych zleconych prac przez Dyrektora i Kierownika administracyjnego wynikających z organizacji szkoły *Wynagrodzenie zasadnicze: 2335 zł brutto + 20% premii regulaminowej + wysługa lat. Wynagrodzenie nie mniejsze niż 2800 zł brutto. [Zgłoszenia: Aplikuj, telefonicznie: 22 614 90 30 wew. 26]

Pracodawca

Nazwa: SZKOŁA PODSTAWOWA Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI NR 344

Adres: Erazma z Zakroczymia 15, 03-185 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Nazwa Urzędu Pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Po uzgodnieniu z Pracodawcą

WOŹNA
ikonaWarszawa
Barbara Samonek Niepubliczna Szkoła Podstawowa NR 2 z Oddziałami Integracyjnymi w Chełmie