Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca WĘDLINIARZ/STANOWISKO: PRACOWNI PRODUKCJI - WĘDLINIARZ

ikona Dodano: 14.06.2022
ikona 3010 zł / miesiąc

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: 00-000 Szczecin, powiat: m. Szczecin, woj: zachodniopomorskie

Zakres obowiązków: - przyjmowanie dostaw, - przygotowywanie maszyn i surowca do produkcji, - nadziewanie i odkręcanie wędlin, - wiązanie wędzonek, - kontrolowanie procesów produkcyjnych, - dbanie o porządek pracy Praca w małej lokalnej firmie, od poniedziałku do piątku w godzinach 06:00-14:00. Oferta należy składać osobiście - Manufaktoria ul. Rayskiego 26/1 Szczecin LUB na e-mail Aplikuj

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN

Opis wynagrodzenia: + premie

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 15.06.2022

Wymagania konieczne

Wykształcenie: podstawowe

Uprawnienia: DBANIE O UTRZYMANIE CZYSTOŚCI NA STANOWISKU PRACY, SAMODZIELNOŚĆ, ZAANGAŻOWANIE, CHĘĆ DO PRACY, ZARADNOŚĆ, KSIĄŻECZKA ZDROWIA DO CELÓW SANITARNO-EPIDEMIOLOGICZNYCH, SUMIENNOŚĆ, PUNKTUALNOŚĆ

Pracodawca

Nazwa: MANUFAKTORIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres: 00-000 Szczecin, powiat: m. Szczecin, woj: zachodniopomorskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV

WĘDLINIARZ/STANOWISKO: PRACOWNI PRODUKCJI - WĘDLINIARZ
ikonaSzczecin
Manufaktoria Sp. z o.o.