Praca USTAWIACZ MASZYN DO SPAWANIA

Bielsko-Biała
Dodano: 18.11.2021
Umowa o pracę
Pełny etat
23 zł / godzinę

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Rudawka 80, 43-382 Bielsko-Biała, powiat: m. Bielsko-Biała, woj: śląskie

Zakres obowiązków: Obsługa, przezbrajanie, ustawianie parametrów spawarek, konserwacja narzędzi, przegląd narzędzi i oprzyrządowań na spawarkach płomieniowych, indukcyjnych, dziurownicach. Pomoc w utrzymaniu maszyn w sprawności technicznej, wypełnianie raportów produkcyjnych, jakościowych. Proponowane wynagrodzenie: 23,41 zł brutto/godz. + premia produkcyjna, uzależniona od BHP i jakości w wysokości maksymalnie 120 zł brutto/m-c + premia weekendowa w wysokości 50 zł brutto za przepracowany dzień weekendowy (sobota, niedziela).

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: ruch ciągły

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 23,41 PLN

Opis wynagrodzenia: Proponowane wynagrodzenie: 23,41 zł brutto/godz. + premia produkcyjna, uzależniona od BHP i jakości w wysokości maksymalnie 120 zł brutto/m-c + premia weekendowa w wysokości 50 zł brutto za przepracowany dzień weekendowy (sobota, niedziela).

System wynagrodzenia: Czasowo-premiowy ze staw. godz

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 06.12.2021

Wymagania konieczne

Wykształcenie: podstawowe

Pozostałe wymagania

Staż pracy ogółem: lata: 0, miesiące: 4

Inne wymagania: Wymagane wykształcenie minimum podstawowe (preferowane średnie techniczne), wymagane co najmniej 4-miesięczne doświadczenie w pracy przy produkcji przewodów do klimatyzacji samochodowej, uprawnienia gazowe. Konieczna umiejętność technicznego myślenia, komunikatywność, umiejętność współpracy w grupie, bezkonfliktowość.

Pracodawca

Nazwa: "HUTCHINSON POLAND" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ZAKŁAD W BIELSKU-BIAŁEJ

Adres: Rudawka 80, 43-382 Bielsko-Biała, powiat: m. Bielsko-Biała, woj: śląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Wskazany kontakt telefoniczny w godz. 8.00-16.00 lub skierowanie z PUP