Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca U - PRACOWNIK PRODUKCJI: OPERATOR LINII PRZETARCIA

ikona Dodano: 06.04.2022
ikona 4000 - 4500 zł / miesiąc

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Wolności 4, 46-030 Murów, powiat: opolski, woj: opolskie

Zakres obowiązków: - Obsługa linii przetarcia - Praca zespołowa polegająca na obsłudze pulpitów sterowniczych i korygowaniu ustawienia materiału na przenośnikach Praca w godz. 6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: trzy zmiany

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 4 000 do 4 500 PLN

Opis wynagrodzenia: brutto Oferujemy: - Atrakcyjne wynagrodzenie oraz premię roczną i świąteczną - Nagrodę jubileuszową - Pracownicze Plany Kapitałowe - Świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (np. dofinansowanie do wczasów pod gruszą, do kolonii dla dzieci, a także pożyczki mieszkaniowe, bony Sodexo) - Program rekomendacji pracowników - Zniżki na firmowe produkty

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 07.04.2022

Wymagania konieczne

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Oczekiwania dodatkowe: otwartość na nowe wyzwania możliwość rozwoju zawodowego w przyjaznym środowisku pracy gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym (6-14; 14-22; 22-6) mile widziane uprawnienia UDT na wózek jezdniowy Oferujemy: - Pracę w firmie produkcyjnej w branży przetwórstwa drzewnego będącej liderem o zasięgu globalnym - Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę - Dofinansowanie szkoleń i możliwość rozwoju zawodowego w bezpiecznym i przyjaznym środowisku pracy bazującym na najwyższych międzynarodowych standardach - Ubezpieczenie grupowe na życie - Prywatną opiekę medyczną - Dojazd do pracy z okolic Pokój/Wołczyn/Kluczbork lub dofinansowanie dojazdu własnym środkiem transportu - Spotkania integracyjne - Parking dla pracowników

Pracodawca

Nazwa: STORA ENSO WOOD PRODUCTS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres: Wolności 4, 46-030 Murów, powiat: opolski, woj: opolskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Opolu

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV, Giełda Pracy PUP Opole ul. Hubala 21, 12 maja 2022 r. sala 14, godz. 09:00

U - PRACOWNIK PRODUKCJI: OPERATOR LINII PRZETARCIA
ikonaMurów
Stora Enso Wood Products Sp. z o.o.