Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca TYFLOPEDAGOG

ikona Paczewo
ikona Dodano: 05.06.2022
ikona 400 zł / miesiąc

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: 83-213 Pączewo 124, powiat: starogardzki, woj: pomorskie

Zakres obowiązków: Praca z uczniem niedowidzącym. Wymiar czasu pracy: 2 godziny w tygodniu

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 2

Wynagrodzenie brutto: od 400 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 01.09.2022

Data zakończenia: 30.06.2023

Wymagania konieczne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: pedagogika specjalna

Uprawnienia: Przygotowanie pedagogiczne, Prawo jazdy kat. B, Samodzielność, dyspozycyjność, dobry kontakt z młodzieżą, znajomość obsługi komputera

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: konieczne: kwalifikacje w zakresie tyflopedagogiki

Pracodawca

Nazwa: PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KS. JANA TWARDOWSKIEGO W PĄCZEWIE

Adres: 83-213 Pączewo 124, powiat: starogardzki, woj: pomorskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Starogardzie Gdańskim

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV, skierowanie do pracodawcy

TYFLOPEDAGOG
ikonaPaczewo
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KS. JANA TWARDOWSKIEGO W PĄCZEWIE