Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca TOKARZ CNC/ FREZER CNC

ikona Dodano: 09.06.2022
ikona 4700 zł / miesiąc

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Podchyby 32, 26-080 Podchyby, powiat: kielecki, woj: świętokrzyskie

Zakres obowiązków: Ustawianie, obsługa oraz koordynowanie pracy tokarek cnc / frezarek cnc. Dobór narzędzi produkcyjnych - (duży index detali). Pomiary kontrolne wykonanych detali. Optymalizacja procesów produkcyjnych

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 4 700 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 20.06.2022

Wymagania konieczne

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Uprawnienia: min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku, , znajomość systemu Fanuc (HASS LUB HEIDENHAIN), programowanie maszyn sterowanych numerycznie, posługiwanie się narzędziami pomiarowymi

Pracodawca

Nazwa: P.P.H.P. "MET-STAL" S.C.

Adres: Podchyby 32, 26-080 Podchyby, powiat: kielecki, woj: świętokrzyskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kielcach

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV

TOKARZ CNC/ FREZER CNC
ikonaPodchyby
P.P.H.P MET-STAL