Praca TOKARZ

Siemiatycze
Dodano: 21.10.2021
Umowa o pracę
Pełny etat
27 zł / godzinę

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Armii Krajowej 41, 17-300 Siemiatycze, powiat: siemiatycki, woj: podlaskie

Zakres obowiązków: - wykonywanie obróbki toczenia - kontrola wykonanych elementów - obsługa tokarki - dobór narzędzi skrawających i parametrów skrawania - ustawianie i mocowanie obrabianych detali w maszynie - kontrola nad wykonanym detalem

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: trzy zmiany

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 27 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 21.10.2021

Wymagania konieczne

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, kierunek: mile widziane tokarz, frezer, ślusarz

Wymagania pożądne

Uprawnienia: umiejętność czytania rysunku technicznego , mile widziane uprawnienia na wózki i suwnice, znajomść podstawowych narzędzi obróbkowych, gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym, zdolności manualne , posługiwanie się narzedziami pomiarowymi

Pracodawca

Nazwa: PRONAR Sp. z o.o., Narew

Adres: Mickiewicza 101 A, 17-210 Narew, powiat: hajnowski, woj: podlaskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Siemiatyczach

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: cv/skierowanie do pracy

TOKARZ
Siemiatycze
PRONAR Sp. z o.o., Narew