Praca TECHNIK PRODUKCJI

Kalisz
Dodano: 23.11.2021
Umowa o pracę
Pełny etat
4500 zł / miesiąc

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Łódź, powiat: m. Łódź, woj: łódzkie

Zakres obowiązków: Utrzymanie standardów 6S w obszarze odpowiedzialności; obsługiwanie systemu DGI służący do raportowania produkcji; współpraca z zespołem; rozwiązywanie i analizowanie (6W2H/BdE) bieżących problemów; obsługiwanie systemu zbierania danych produkcyjnych ActivPlant/Proficy; raportowanie do Lidera Zespołu; zamawianie części zamienne; wprowadzanie usprawnień i modernizacji według procesu Kaizen [System czasu pracy] : trzy zmiany: 6-14/14-22/22-6 oraz ruch ciągły

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: inna

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 4 500 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Typ propozycji: praca stała

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 02.11.2021

Wymagania konieczne

Wykształcenie: podstawowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: [Umiejętność 2] : obsługa systemów do raportowania i zbierania danych produkcyjnych DGI oraz ActivPlant/Proficy [Umiejętność 1] : mile widziane wykształcenie średnie (zawodowe) lub doświadczenie w pracy na produkcji, znajomość standardów 6S i procesu KAIZEN [Inne] : innowacyjność, odpowiedzialność, nastawienie na jakość i bezpieczeństwo; umiejętności przywódcze, nastawienie na rozwój i współpracę; mile widziana znajomość podstaw mechaniki, elektroniki, budowy maszyn

Pracodawca

Nazwa: kontakt przez PUP

Adres: Milionowa 91, 93-121 Łódź, powiat: m. Łódź, woj: łódzkie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: skierowanie