Praca TECHNIK KOMENDY POWIATOWEJ POLICJI ( 334 J)

Otwock
Dodano: 27.10.2021
Umowa o pracę
Pełny etat
3070 zł / miesiąc

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Pułaskiego 7A, 05-400 Otwock, powiat: otwocki, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków: Weryfikacja, koordynacja i wprowadzanie dokumentów policyjnych do baz danych, dokonywanie sprawdzeń i udzielanie informacji pracownikom Policji, wykonywanie zadań z zakresu statystyki.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 3 070,53 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Typ propozycji: praca stała

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 01.12.2021

Data zakończenia: 01.12.2022

Wymagania konieczne

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Uprawnienia: dobra obsługa komputera, A/B) umiejętność obsługi urządzeń biurowych, PD) umiejętność pracy w zespole

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Poświadczenie bezpieczeństwa do dostępu do informacji niejawnych oznaczonym klauzulą minimum zastrzeżone lub zgoda na poddanie się procedurze postępowania sprawdzającego

Pracodawca

Nazwa: KOMENDA POWIATOWA POLICJI W OTWOCKU

Adres: Pułaskiego 7A, 05-400 Otwock, powiat: otwocki, woj: mazowieckie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Otwocku

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: cv