Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca TEAM LEADER

ikona Opole
ikona Dodano: 19.06.2022
ikona 3800 zł / miesiąc

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Opole, powiat: m. Opole, woj: opolskie

Zakres obowiązków: LIDEROWANIE ZESPOŁOWI PRODUKCYJNEMU, UMIEJĘTNOŚĆ EFEKTYWNEGO ORGANIZOWANIA CZASU PODLEGŁEGO ZESPOŁU DLA OPTYMALNEGO WYNIKU PRODUKCYJNEGO, ZARZĄDZANIE I WDRAŻANIE PRACOWNIKÓW W PROCESY PRODUKCYJNE, RAPORTOWANE ZGODNIE Z USTALONYMI ZASADAMI, ODPOWIEDZIALNOŚĆ W ZAKRESIE BHP, PRZESTRZEGANIE NORM I PROCEDUR JAKOŚCIOWYCH, IDENTYFIKOWANIE NIEZGODNOŚCI I WDRAŻANIE DZIAŁAŃ NAPRAWCZYCH, IDENTYFIKACJA I BIEŻĄCE ROZWIĄZYWANIE PROBLEMÓW , ŚCISŁA WSPÓŁPRACA Z INNYMI DZIAŁAMI

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: trzy zmiany

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 3 800 PLN

Opis wynagrodzenia: SYSTEM WYNAGRADZANIA MIESIĘCZNY, PLUS 600ZŁ PREMIA

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Wymagania konieczne

Wykształcenie: średnie zawodowe

Wymagania pożądne

Języki: angielski, w mowie - przeciętny, w piśmie - przeciętny, niemiecki, w mowie - przeciętny, w piśmie - przeciętny

Pozostałe wymagania

Staż pracy ogółem: lata: 2

Inne wymagania: PREFEROWANE 2 LATA DOŚWIADCZENIA W BRANŻY PRODUKCYJNEJ, PRAKTYCZNA WIEDZA Z ZAKRESU LEAN MANUFACTURING, KOMPETENCJE W ZAKRESIE ZARZĄDZANIA PRACOWNIKAMI W TYM SZCZEGÓLNIE MOTYWACJI PRACOWNIKÓW I BUDOWANIE ZESPOŁÓW, WYSOKA PRO-AKTYWNOŚĆ I ODPOWIEDZIALNOŚĆ, DOBRA ZNAJOMOŚĆ PAKIETU MS OFFICE

Pracodawca

Nazwa: kontakt przez OHP

Adres: Armii Krajowej 4, 45-071 Opole, powiat: m. Opole, woj: opolskie

Nazwa Urzędu Pracy: Młodzieżowe Biuro Pracy Opole

Sposób aplikowania: kontakt przez OHP

TEAM LEADER
ikonaOpole
kontakt przez OHP