Dodano: wczoraj
Umowa o pracę
Pełny etat
3400 zł / miesiąc

Tapicer

Miejsce pracy: Bydgoszcz
W związku z rozwojem firmy naszego stałego klienta, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Tapicer
(gm. Białe Błota)

Obowiązki:
- oklejanie stelaży pianką tapicerską według dokumentacji
- montaż elementów
- współpraca z zespołem
- obsługa elektronarzędzi tapicerskich
- tapicerowanie foteli i krzeseł

Wymagania:
- zdolności manualne
- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
- dokładność i staranność
- zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków

Oferujemy:
- zatrudnienie bezpośrednie w oparciu o umowę o pracę
- wynagrodzenie początkowe od 3400 brutto
- pracę w systemie jednozmianowym 7:00-15:00
- pracę 15 km od Bydgoszczy, na terenie GM Białe Błota z bezpłatnym dojazdem z Bydgoszczy
- wsparcie bardziej doświadczonych pracowników na etapie wdrożenia
- możliwość pracy w nadgodzinach (wypłacane zgodnie z kodeksem)
- zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Zainteresowała Cię oferta pracy? APLIKUJ, wysyłając CV lub zadzwoń 799 - pokaż numer telefonu - 799 089 912!

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.)."
Przesłanie przez Państwa dokumentów aplikacyjnych w odpowiedzi na to głoszenie, pozwolimy sobie potraktować jako wyrażenie przez Państwa zgody na przetwarzanie danych osobowych wyłącznie w celu i na czas rekrutacji na to stanowisko.
Jeśli jesteś zainteresowany wzięciem udziału w innych projektach dodaj klauzulę:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Monikę Pszuk-Małkowską, prowadzącą działalność gospodarczą HR Partner z siedzibą w Toruniu na poczet innych, przyszłych procesów rekrutacyjnych’’
Dane zostają zachowane do czasu wycofania przez Ciebie udzielonej zgody.