Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Warszawska 54-62, 82-300 Elbląg, powiat: m. Elbląg, woj: warmińsko-mazurskie

Zakres obowiązków: Praca zgodnie ze stanowiskiem - szycie maszynowe I zmiana 6-14 pn-pt Pierwsza umowa o pracę na okres próbny 3 miesiące Wynagrodzenie do indywidualnego uzgodnienia w zależności od posiadanego doświadczenia i umiejętności

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN

Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie do indywidualnego uzgodnienia w zależności od posiadanego doświadczenia i umiejętności

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 23.06.2022

Wymagania konieczne

Zawody: Szwaczka maszynowa

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Uprawnienia: umiejętność szycia

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wykształcenie bez znaczenia. Wymagane doświadczenie w zawodzie szwacz/ka.

Pracodawca

Nazwa: Nordic Spear Ltd. Sp. z o. o.

Adres: Warszawska 54-62, 82-300 Elbląg, powiat: m. Elbląg, woj: warmińsko-mazurskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Elblągu

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV

SZWACZKA
ikonaElbląg
Nordic Spear Ltd. Sp. z o.o.