Praca STYLISTKA RZĘS

Wrocław
Dodano: 07.10.2021
Umowa zlecenie
18 zł / godzinę

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Rafała Wojaczka 3J, 51-169 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków: Obsługa klientek, wykonywanie zabiegów. Około 5-10 godzin pracy dziennie, do dogadania. Salon jest czynny w godz.: 9:00-19:00. Oferta dostępna w sali H. Kontakt z pracodawcą - tel.: 793 06 06 14, e-mail: Aplikuj

Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Zmianowość: nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto: od 18,3 PLN

Opis wynagrodzenia: brutto/godz., system godzinowy lub prowizyjny

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 15.10.2021

Wymagania konieczne

Zawody: Kosmetyczka

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania pożądne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), średnie zawodowe

Pozostałe wymagania

Staż pracy ogółem: lata: 1

Inne wymagania: wykształcenie: średnie lub wyższe, staż pracy - min. rok, ukończone kursy z zakresu stylizacji rzęs, wysoka kultura osobista

Pracodawca

Nazwa: CHARME - BEAUTY STUDIO PAULINA CETERA

Adres: Rafała Wojaczka 3J, 51-169 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: -