Oferta opublikowana16.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżabudownictwo

Opis oferty pracy

Firma wykonawcza z własną produkcja zajmująca się budownictwem mieszkalnym i użyteczności publicznej zatrudni pracownika na stanowisko:

Cieśla szalunkowy

Miejsce pracy: Fredrikstad, Oslo i okolice, Norwegia

Stawka: 227,80 kr/h- stawka podstawowa + należne dodatki

Zadania:
• Praca z szalunkami (szalunki systemowe i tradycyjne, szalowanie schodów),
• Wykonywanie pracy zgodnie z założeniami projektu oraz instrukcją montażu,
• Zgłaszanie niepożądanych, niezgodnych zdarzeń,
• Dbanie i pilnowanie narzędzi firmowych.

Wymagania:
• Minimum 3 lata doświadczenia w pracy jako cieśla szalunkowy,
• Czytanie rysunków i planów technicznych.

Mile widziana znajomość języka angielskiego lub norweskiego, świadectwo czeladnicze oraz doświadczenie w pracy w Norwegii lub Szwecji.

Gwarantujemy:
• Darmowe zakwaterowanie,
• Pomoc polskojęzycznego konsultanta personalnego,
• Ubezpieczenie wypadkowe oraz ubezpieczenie na życie,
• Plan pracy publikowany na rok z góry,
• Diety, dojazdówki na lotnisko,
• Imprezy integracyjne (1-2 w roku),
• Prezenty świąteczne,
• Pokrywanie dodatków związanych z aktywnością fizyczną,
• Możliwość wynajmu firmowego domku letniskowego w niskiej cenie,
• System rotacyjny 4/2.

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV lub kontakt telefoniczny 536 - pokaż numer telefonu - . Nie odbieram? Napisz SMS o treści „NORWEGIA” – na pewno oddzwonię!