Praca STAŻYSTA W OBSADZIE JEDNOSTEK RATOWNICZO - GAŚNICZYCH

Dodano: 18.11.2021
Umowa o pracę
Pełny etat
3800 zł / miesiąc

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Generała Józefa Bema 17, 82-300 Elbląg, powiat: m. Elbląg, woj: warmińsko-mazurskie

Zakres obowiązków: Zgodnie ze stanowiskiem III zmiany: 08.00-08.00 Miejsce pełnienia służby: jednostki ratowniczo - gaśnicze podległe tut. komendzie w Elblągu i Pasłęku Ostateczny termin składania dokumentów aplikacyjnych do 03.12.2021 do godz. 15.00 Szczegółowe informacje dotyczące wymagań oraz dokumenty aplikacyjne są dostępne na stronie: https://www.gov.pl/web/kmpsp-elblag/nabor-do-sluzby

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: trzy zmiany

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 3 800 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 03.01.2022

Wymagania konieczne

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania pożądne

Wykształcenie: średnie branżowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagane wykształcenie średnie lub średnie branżowe. Szczegółowe wymagania dla kandydata zostały określone w ogłoszeniu o naborze: https://www.gov.pl/web/kmpsp-elblag/nabor-do-sluzby.

Pracodawca

Nazwa: Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej

Adres: Generała Józefa Bema 17, 82-300 Elbląg, powiat: m. Elbląg, woj: warmińsko-mazurskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Elblągu

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Nabór do służby przygotowawczej termin składania dokumentów aplikacyjnych do 03.12.2021 do godz. 15.00 Szczegółowe informacje dotyczące wymagań oraz dokumenty aplikacyjne są dostępne na stronie: https://www.gov.pl/web/kmpsp-elblag/nabor-do-sluzby Dokumenty wymagane należy składać osobiście w zaklejonej kopercie w Komendzie Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Elblągu ul. Gen. Józefa Bema 17, 82-300 Elblag (na kopercie należy podać imię i nazwisko kandydata z dopiskiem: Nabór do służby 2021), lub przesłać poczta na adres: Komenda Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Elblągu ul. Gen. Józefa Bema 17, 82-300 Elblag.

STAŻYSTA W OBSADZIE JEDNOSTEK RATOWNICZO - GAŚNICZYCH
Elbląg
Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Piotrkowie Trybunalskim