Praca STAŻYSTA /MŁODSZY ASYSTENT W ODDZIALE LABORATORYJNYM

Dodano: 13.10.2021
Umowa o pracę
Pełny etat
3000 - 5000 zł / miesiąc

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Warszawska 11, 59-900 Zgorzelec, powiat: zgorzelecki, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków: obsługa wyposażenia pomiarowego i badawczego stosowanego w laboratoriach; postępowanie z próbkami do badań; wykonywanie analiz(badań) z zakresu fizykochemii i mikrobiologii wody oraz czynności związanych z potwierdzeniem ważności wydruku; I umowa na okres próbny; jedna zmiana 07.30-15.05;

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 3 000 do 5 000 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 18.10.2021

Wymagania konieczne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), specjalizacja: diagnostyka laboratoryjna

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: wykształcenie wyższe diagnostyka laboratoryjna lub biotechnologia, mikrobiologia, chemia, biologia lub inne mogące mieć zastosowanie podczas badań laboratoryjnych

Pracodawca

Nazwa: POWIATOWA STACJA SANITARNO-EPIDEMIOLOGICZNA W ZGORZELCU

Adres: Warszawska 11, 59-900 Zgorzelec, powiat: zgorzelecki, woj: dolnośląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zgorzelcu

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: życiorys, list motywacyjny, dokumenty powierdzające wymagane wykształcenie; oświadczenie dotyczące przetwarzanie danych osobowych

STAŻYSTA /MŁODSZY ASYSTENT W ODDZIALE LABORATORYJNYM
Zgorzelec
POWIATOWA STACJA SANITARNO-EPIDEMIOLOGICZNA W ZGORZELCU