Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca STAŻYSTA

ikona Wrocław
ikona Dodano: 15.06.2021
ikona 18 zł / godzinę

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Stanisława Kunickiego 10B/I, 54-616 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków: Zapoznanie się z zespołem Poznanie firmowego workflow opartego o: Git, BitBucket, PM (autorski system zarządzania zadaniami), Slack, Proste zadanie wprowadzające Integracyjne piwo (sprawdź nas na Instagramie) Pomoc przy prostych projektach Nauka pracy w zespole Pisanie wydajnego kodu CSS przy użyciu preprocesora SASS Tworzenie zgodnego semantycznie kodu HTML5 i optymalizacja pod katem SEO Zarządzanie treścią strony przy użyciu systemów CMS (Joomla, Wordpress)

Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Zmianowość: nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto: od 18,3 do 18,3

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Data rozpoczęcia: 01.07.2021

Data zakończenia: 31.12.2021

Wymagania konieczne

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Uprawnienia: Smykałka marketingowa, Status studenta, Znajomość systemów CMS, HTML5, Responsive Web Design, CSS3

Pracodawca

Nazwa: REKINYSUKCESU.PL SPÓŁKA CYWILNA MARCIN GAJEWSKI, MATEUSZ BIERNACKI

Adres: Stanisława Kunickiego 10B/I, 54-616 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie

Nazwa Urzędu Pracy: MPiPS - PGP

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Wymagane dokumenty: Nie dotyczy. Oferta stażu lub praktyki.

STAŻYSTA
ikonaWrocław
REKINYSUKCESU.PL SPÓŁKA CYWILNA MARCIN GAJEWSKI, MATEUSZ BIERNACKI