Praca Stanowisko ds. wsparcia operacyjnego centrum cyberbezpieczeństwa ​

Warszawa
Dodano: 18.11.2021
Umowa o pracę

Co zyskasz?

  • Umowę o pracę
  • Opiekę medyczną
  • Ulgi na przejazd
    koleją
  • Przyjazną
    i partnerską
    atmosferę pracy
  • Pracowniczą kasę zapomogowo
    -pożyczkową
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • Program sportowo-rekreacyjny

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:

  • bieżący i systematyczny nadzór nad logami ze źródeł do system klasy SIEM,
  • budżetowanie, zakup, zarządzanie usługami i umowami na narzędzia niezbędne do pracy operacyjnego centrum cyberbezpieczeństwa
  • zarządzanie systemami klasy SIEM, EDR, DLP, skanerem podatności,
  • bieżąca, systematyczna analiza wyników badania podatności infrastruktury OT,
  • udział w testach i ocenie rozwiązań bezpieczeństwa IT oraz udział w projektach teleinformatycznych,
  • realizacja zadań z zakresu zarządzania kryzysowego w przypadku wprowadzenia Zarządzeniem Prezesa Rady Ministrów stopni alarmowych CRP,
  • przedstawianie rekomendacji dotyczących działań naprawczych dla wykrytych zdarzeń i incydentów bezpieczeństwa.

Wymagane kwalifikacje:

  • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów w specjalności IT, nauki o bezpieczeństwie,
  • gotowość do poddania się procedurze sprawdzającej w celu uzyskania poświadczenia bezpieczeństwa do informacji niejawnych na poziomie „Poufne”,
  • wiedza zawodowa w zakresie IT, bezpieczeństwa informacji, bezpieczeństwa teleinformatycznego,
  • znajomość pakietu MS Office na poziomie średniozaawansowanym,
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • samodzielność,
  • umiejętność współpracy oraz dzielenia się wiedzą i doświadczeniem,
  • umiejętność radzenia sobie z emocjami,
  • zorientowanie na klienta wewnętrznego i zewnętrznego,
  • otwartość na zmianę.

Mile widziane kwalifikacje:

  • 4 lata doświadczenia zawodowego, w tym 2 lata pracy w specjalnościach: bezpieczeństwo, IT.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego w terminie do dnia 02.12.2021.