Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca STANOWISKO DS. RACHUNKOWOŚCI ZAKŁADU

ikona Koszalin
ikona Dodano: 16.06.2022
ikona 3200 zł / miesiąc

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Juliana Fałata 30, 75-434 Koszalin, powiat: m. Koszalin, woj: zachodniopomorskie

Zakres obowiązków: Prowadzenie ksiąg rachunkowych oddziału dla Zakładu oraz sporządzanie sprawozdawczości w tym zakresie zgodnie z obowiązującymi przepisami

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 168

Wynagrodzenie brutto: od 3 200 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 20.07.2022

Data zakończenia: 19.10.2022

Wymagania konieczne

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, średnie zawodowe

Uprawnienia: rozwiązywanie problemów

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: wykształcenie średnie, minimum 6 m-cy doświadczenia w pracy w obszarze rachunkowości, radzenie sobie w sytuacjach trudnych, orientacja na cel, orientacja na jakość, komunikacja, współpraca, elastyczność, nastawienie na rozwój, mile widziane osoby z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności, szczegółowe informacje na temat wymagań znajdują się na stronie: www.zus.pl

Pracodawca

Nazwa: Zakład Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Koszalinie

Adres: Juliana Fałata 30, 75-434 Koszalin, powiat: m. Koszalin, woj: zachodniopomorskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Dodatkowe informacje: praca 8 godzin w zakresie godzin 6:30 / 8:00 - 14:30 /16:00, szczegółowe informacje na temat oferty pracy znajdują się na stronie: www.zus.pl

STANOWISKO DS. RACHUNKOWOŚCI ZAKŁADU
ikonaKoszalin
Zakład Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Koszalinie