Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca stała praca fizyczna na produkcji przy plastiku

ikona Dodano: wczoraj
ikona 3500 - 4000 zł / miesiąc

Stała praca fizyczna na produkcji przy plastiku

Miejsce pracy: Puławy
Pełny opis stanowiska
oferujemy
umowę o pracę bezpośrednio z zakładem pracy
wynagrodzenie podstawowe do 4000 zł brutto
pracę w systemie  2 zmianowym (6:00-14:00, 14:00-22:00)
bogaty pakiet korzyści: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta sportowa, pracowniczy program poleceń, wczasy pod gruszą
Szukasz stabilnej i nieskomplikowanej pracy przy produkcji?
Mamy dla Ciebie dobrą ofertę.
zadania
wizualna kontrola jakości gotowego urządzenia
przygotowanie zamówienia do wysyłki
pakowanie, oklejanie
oczekujemy
mile widziane doświadczenie w pracy przy produkcji lub w kontroli jakości
chęci rozwoju w firmie produkcyjnej
motywacji do podjęcia stałej współpracy
stała praca fizyczna na produkcji przy plastiku
ikonaPuławy
Hermes Polska Sp. z o.o.