Praca SPRZEDAWCA PRODUKTÓW ŚWIEŻYCH

Dodano: 21.10.2021
Umowa o pracę
Pełny etat
2800 zł / miesiąc

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Łokietka 5, 98-200 Sieradz, powiat: sieradzki, woj: łódzkie

Zakres obowiązków: Zadania: • obsługa klientów przy ladzie mięsnej • dbanie o prawidłową jakość i ekspozycję towarów • dbanie o czystość w miejscu pracy

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: dwie zmiany

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Typ propozycji: praca stała, praca w wolne dni

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 30.11.2021

Wymagania konieczne

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: obsługa klientów przy ladzie mięsnej dbanie o prawidłową jakość i ekspozycję towarów dbanie o czystość w miejscu pracy Praca w godz. 6-22 Wymagania: dyspozycyjność zaangażowanie aktualna książeczka sanepidowska lub zaświadczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych podstawowa znajomość elementów mięsa

Pracodawca

Nazwa: Frapo 1 Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Adres: Hurtowa 2, 62-510 Konin, powiat: m. Konin, woj: wielkopolskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sieradzu

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV

SPRZEDAWCA PRODUKTÓW ŚWIEŻYCH
Pabianice
G100 Frapo 1 Sp. z o.o. S.K.A.