Praca SPRZEDAWCA/KASJER

Piekary Śląskie
Dodano: 27.10.2021
Umowa o pracę
Pełny etat
2800 zł / miesiąc

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Prymasa Stefana Wyszyńskiego 9A i 11/2A, 41-940 Piekary Śląskie, powiat: m. Piekary Śląskie, woj: śląskie

Zakres obowiązków: Obsługa klienta, wykładanie towaru

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: dwie zmiany

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 2 800 do 2 800 PLN

Opis wynagrodzenia: Forma zatrudnienia do uzgodnienia może być umowa zlecenie

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Typ propozycji: praca w wolne dni

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 28.10.2021

Wymagania konieczne

Wykształcenie: gimnazjalne

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Dyspozycyjność, wymagana książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych, chęci do pracy, uczciwość

Pracodawca

Nazwa: DANUTA ŻYDEK

Adres: Prymasa Stefana Wyszyńskiego 9A i 11/2A, 41-940 Piekary Śląskie, powiat: m. Piekary Śląskie, woj: śląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Piekarach Śląskich

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Kontakt telefoniczny lub osobisty