Praca SPRZEDAWCA

Dodano: 12.05.2021
Umowa zlecenie
Staż/praktyki
Średnie wynagrodzenie: 1300 - 1900 zł / miesiąc

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Kościuszki 45/b, 10-173 Olsztyn, powiat: m. Olsztyn, woj: warmińsko-mazurskie

Zakres obowiązków: Przyjmowanie zamówień, przygotowanie kebaba, dbanie o czystość w lokalu

Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Zmianowość: nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto: do 18,3

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Data rozpoczęcia: 17.05.2021

Data zakończenia: 01.10.2021

Wymagania konieczne

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Uprawnienia: Książeczka sanepidowska, Dbanie o czystość, Bycie uprzejmym, Odpowiedzialność, Obsługa telefonu

Pracodawca

Nazwa: Turk Kebab

Adres: Kościuszki 45/b, 10-173 Olsztyn, powiat: m. Olsztyn, woj: warmińsko-mazurskie

Nazwa Urzędu Pracy: MPiPS - PGP

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Wymagane dokumenty: Nie dotyczy. Oferta stażu lub praktyki.

SPRZEDAWCA
Olsztyn
Kamila Skiba Turk Kebab