Praca SPRZĄTACZKA

Płock
Dodano: 14.11.2021
Umowa zlecenie
18 zł / godzinę

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: 09-400 Płock, powiat: m. Płock, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków: Sprzątanie klatek schodowych i terenów wokół bloku.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Zmianowość: nie dotyczy

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 18,3 PLN

Opis wynagrodzenia: Praca w Płocku w godzinach 6-14

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 18.08.2021

Wymagania konieczne

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: mile widziane doświadczenie chęci do pracy

Pracodawca

Nazwa: Clean Service S.C. Tarczyluk Zbigniew Przeradzka Teresa

Adres: 09-400 Płock, powiat: m. Płock, woj: mazowieckie

Nazwa Urzędu Pracy: Miejski Urząd Pracy w Płocku

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: cv

SPRZĄTACZKA
Płock
Clean Service S.C. Tarczyluk Zbigniew Przeradzka Teresa