Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca SPECJALISTA W DZIALE INWESTYCJI ZARZĄD ZLEWNI OPOLE

ikona Opole
ikona Dodano: 21.06.2022
ikona 4400 - 4500 zł / miesiąc

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Odrowążów 2, 45-089 Opole, powiat: m. Opole, woj: opolskie

Zakres obowiązków: OSOBA NA TYM STANOWISKU BĘDZIE ODPOWIEDZIALNA ZA: - przygotowanie dokumentacji do zlecenia robót inwestycyjnych, dokumentacji projektowej - prowadzenie spraw związanych z realizacją inwestycji z zakresu gospodarki wodnej - nadzór nad robotami - rozliczanie zadań Miejsce wykonywania pracy: Zarząd Zlewni Opole

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 4 400 do 4 500 PLN

Opis wynagrodzenia: brutto, dodatek z tytułu wysługi lat 5%-20%, 13-ta pensja Oferujemy: - stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę, benefity w postaci pakietu medycznego i ubezpieczenia grupowego, Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych, karta Multi sport

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 22.06.2022

Wymagania konieczne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Pozostałe wymagania

Staż pracy ogółem: lata: 3

Inne wymagania: Wykształcenie wyższe techniczne w zakresie budownictwo, hydrotechniczne, inżynieria środowiska, melioracyjne, gospodarka wodna Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku : 3 lata pracy w firmie budowlanej lub w biurze projektowym Uprawnienia: budowlane w specjalności inżynierii hydrotechnicznej lub w specjalności konstrukcyjno-budowlanej Umiejętności: - Znajomość ustaw: Prawo Wodne, Prawo Budowlane - Posiadanie prawa jazdy kat. B. - Umiejętność hierarchizacji zadań i organizacji pracy. - Odpowiedzialność, rzetelność, terminowość

Pracodawca

Nazwa: Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie

Adres: Odrowążów 2, 45-089 Opole, powiat: m. Opole, woj: opolskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Opolu

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV + list motywacyjny, ksero dyplomu potwierdzającego posiadane wykształcenie

SPECJALISTA W DZIALE INWESTYCJI ZARZĄD ZLEWNI OPOLE
ikonaOpole
Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie