Praca SPECJALISTA OBSŁUGI KLIENTA

Iława
Dodano: 20.10.2021
Umowa o pracę
Pełny etat
3500 - 5000 zł / miesiąc

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Wiejska 1, 14-200 Iława, powiat: iławski, woj: warmińsko-mazurskie

Zakres obowiązków: realizacja planów sprzedażowych, obsługa klienta zgodnie ze standardami Grupy PZU, przyjmowanie gotówkowych i bezgotówkowych wpłat ubezpieczeń, utrzymywanie długofalowych relacji z klientem, budowanie portfela klientów.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę w zastępstwie

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 3 500 do 5 000 PLN

Opis wynagrodzenia: 2.000 zł netto

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 01.12.2021

Wymagania konieczne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Czekamy na Ciebie, jeśli: masz minimum roczne doświadczenie w pozyskiwaniu klientów i sprzedaży produktów finansowych, posiadasz praktyczną znajomość technik sprzedaży,ukończyłeś studia wyższe - mile widziane kierunki: ekonomia, ubezpieczenia, finanse i bankowość, znasz pakiet Ms Office. przed podpisaniem umowy o pracę złożysz oświadczenie dotyczące braku prawomocnego wyroku za popełnienie umyślnego przestępstwa wymienione w art. 19 ust. 1 pkt 2 ustawy o dystrybucji ubezpieczeń. Co możemy Ci zaoferować: umowa o pracę, atrakcyjny system wynagradzania, profesjonalne szkolenia zewnętrzne oraz udział w wewnętrznych programach szkoleniowych, opieka medyczna w PZU Zdrowie, program emerytalny i zniżki na wybrane produkty ubezpieczeniowe PZU, benefity pozapłacowe m.in. karta sportowa, bilety do kin i teatrów, vouchery zakupowe, możliwość rozwoju pasji sportowych w ramach licznych sekcji PZU Sport Team (od badmintona - po żeglarstwo). Aplikacja - link: https://www.pzu.pl/kariera/szczegoly-oferty-pracy-zewn/000012322

Pracodawca

Nazwa: Powszechny Zakład Ubezpieczeń S.A. Iława

Adres: Wiejska 1, 14-200 Iława, powiat: iławski, woj: warmińsko-mazurskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Iławie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV