Praca SPECJALISTA DZIAŁU METODYKI DORADZTWA, SZKOLEŃ I WYDAWNICTW

Wrocław
Dodano: 24.10.2021
Umowa o pracę
Pełny etat
3010 zł / miesiąc

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Zwycięska 8, 53-033 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków: Negocjowanie, przygotowywanie i wysyłka ofert handlowych dla klientów reklamodawców; Przygotowywanie i wysyłka ofert dla prenumeratorów miesięcznika TDRR; Monitorowanie rynku firm produkcyjnych i świadczących usługi na rzecz rolnictwa; Rozpowszechnianie gazety wydawanej przez Ośrodek i nadzór nad prenumeratą; Organizowanie oraz koordynacja szkoleń. Praca w godz.: 7:00-15:00. Oferta dostępna w sali C, G, A. Kontakt z pracodawcą - tel.: 71 339 86 56, e-mail: Aplikuj

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 3 010 do 3 010 PLN

Opis wynagrodzenia: plus dodatek stażowy

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 01.12.2021

Wymagania konieczne

Zawody: Pozostali specjaliści do spraw sprzedaży (z wyłączeniem technologii informacyjno-komunikacyjnych)

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: 1) wykształcenie: wyższe, kierunki: rolnictwo, zootechnika, technika rolnicza, leśna, ogrodnictwo, ekonomika rolnictwa, 2) staż pracy: doświadczenie na podobnym stanowisku, 3) umiejętność-specjalność: umiejętność obsługi komputera; umiejętność samodzielnego planowania i organizacji pracy, 4) inne: dodatkowym atutem będzie: prawo jazdy kat. B

Pracodawca

Nazwa: Dolnośląski Ośrodek Doradztwa Rolniczego

Adres: Zwycięska 8, 53-033 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: -