Praca Specjalista ds. wynajmu powierzchni

Dodano: 21.11.2021
Umowa o pracę
Pełny etat

Specjalista ds. wynajmu powierzchni

Miejsce pracy: Biała Podlaska
INBAP GROUP to grono kilkunastu podmiotów o szerokim profilu działalności, które od blisko 30 lat z powodzeniem funkcjonują na rynku nieruchomości i kapitałowym. Nasza aktywność biznesowa obejmuje inwestycje usługowo-handlowe oraz mieszkaniowe realizowane w miastach małych i średniej wielkości, a także projekty przeładunkowo-magazynowe na tzw. Nowym Jedwabnym Szlaku.

Obecnie zespół liczy ponad stu dwudziestu wykwalifikowanych pracowników i tworzy jedną z najdynamiczniej rozwijających się firm w regionie.

Dziś do naszego zespołu poszukujemy specjalisty ds. wynajmu powierzchni

Zakres obowiązków:

· aktywne pozyskiwanie najemców

· kompleksowa obsługa transakcji wynajmu powierzchni, w tym przygotowanie i negocjowanie umów najmu

· współpraca z innymi działami firmy

· sporządzanie raportów

· analiza ogólnopolskiego rynku nieruchomości

Oczekiwania:

· wykształcenie wyższe

· bardzo dobre umiejętności prezentacyjne

· dobra organizacja czasu pracy

· dyspozycyjność

Oferujemy:

· stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (pełny etat)

· niezbędne narzędzia do pracy

· pracę w rozpoznawalnej, prężnie rozwijającej się firmie

· perspektywę rozwoju zawodowego.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV, z dopiskiem: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."

UWAGA: Aplikacje CV bez tej klauzuli nie będą brane pod uwagę. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane oferty.